Rádi cestujete, rádi jezdíte na výlety? Nebo na dovolené? Autem, autobusem, vlakem nebo letadlem? Balíte rádi? Už dopředu je počítat s tím, na jak dlouho jedeme, co všechno budeme s sebou potřebovat, jedeme na prodloužený víkend, nebo na dovolenou? Kufr je většinou sbalený už dopředu, všechno oblečení, potřebné vybavení a na poslední chvíli musíme také zajistit všechno na pohodlnou cestu. Pokud míříme na letiště, zajistit si svoz, nějakou dobrou duši, která nás odveze klidně i ve dvě hodiny v noci k letadlu, pokud pojedeme třeba autobusem nebo vlakem, pojistit si cestu rezervací místa a když budeme cestovat autem, musíme pochopitelně zkontrolovat jeho stav. Pokud nás čeká delší cesta, musíme se dobře připravit i na ni. Skvělé jsou polštářky pod krk, se kterými se dá pohodlně zdřímnout i vsedě, také do příručního zavazadla přiložit mikinu, nebo svetřík pro případné ochlazení a hlavně nesmíme zapomenout na nápoj a svačinu.

na cestu

I celodenní výlet, bez možnosti zastávky na oběd v pohostinství, vyčerpá a je nutné mít nějaké jídlo s sebou. Prostě si musíme zabalit jídlo na cestu Goodly.cz. S hladovým žaludkem se prostě cítíme nekomfortně a místo, abychom si výlet užili, se těšíme na návrat, kdy si dáme něco dobrého k snědku. I dlouhá cesta v autě vyčerpá, hlavně řidič musí nabrat sílu a organizmus zasytit, aby se mohl dále naplno věnovat řízení.

Takovou nejuniverzálnější potravou cestujících byly vždycky řízky v chlebu. Jen co se autobus dostal za humna, už pasažéři sáhli po první svačině. Na krátké výlety do přírody stačil obložený rohlík, nebo chléb a třeba vejce uvařené natvrdo.

na cesty

V posledních letech získaly na oblibě obložené bagety a zapečené tousty. Naprosto převratnou cestovní svačinou se nyní ovšem stává instantní krémový nápoj, který našemu tělu dodá vše, co během dne potřebuje, zasytí a navíc výborně chutná. Stačí si vzít vhodně velikou nádobu s vodou a pár gramů prášku, podle toho jak budeme mít veliký hlad a kolik bude potřebovat naše tělo bílkovin, cukrů a tuků. Prostě převratná svačina je tu, je tak lehké ji zabalit a odpadá složitá příprava sendvičů, smažení řízků, nebo obkládání baget.