Chcete výhodnou půjčku? Takovou, která bude vstřícná, a zároveň tolerantní k vašim drobným finančním přešlapům? V tom případě zapomeňte na banky a požádejte o úvěr v nebankovní společnosti. Jedině tam vám budou v podobné životní situaci ochotni vyjít vstříc.čas jsou peníze, mince, kousek budíku
A o co konkrétně se jedná? Třeba o případ, kdy nutně potřebujete peníze na rozjezd podnikání nebo uspokojení firemních věřitelů, a máte zápis v registru.
Takový zápis v registru, to je skutečně nemilá věc. Jeho vinou vás všechny klasické bankovní domy automaticky vyřadí ze seznamu možných žadatelů o půjčku a nevrátíte se do něj dřív, dokud nebude takový záznam vymazán. A to může klidně trvat i několik let. Takže je jasné, že když potřebujete peníze hned, tak si rozhodně nemůžete dovolit čekat tak dlouho.
Raději odešlete žádost o úvěr na adresu nebankovní společnosti. Jak jinak, než jednoduchým, moderním způsobem. K úspěchu vám postačí, když vyplníte stručný online formulář na webových stránkách nebankovní společnosti. A o všechno ostatní se následně postará pověřený pracovník společnosti.
Úspěch vaší žádosti v nebankovní instituci stojí na jednom jediném bodě. Všeobecnou podmínkou, na kterou narazíte naprosto všude, je dostatečná bonita, a to platí i tady, i když nároky nejsou tak vysoké. Ovšem to, co je pro nebankovní úvěry naprosto typické, je ručení nemovitostí, které se jinak objevuje také u všech typů americké půjčky.fiktivní modrá bankovka, ilustrace

Co je dostatečná záruka?

Výhodné jistě je, že můžete zvolit libovolný druh nemovitého majetku, který máte po ruce. Dům, byt, chatu, zkrátka cokoli. Rozhodující je především hodnota takového majetku, která musí korespondovat s vašimi požadavky na výši úvěru. Čím hodnotnější majetek zvolíte, tím vyšší sumu peněz můžete čerpat.
Můžete tak mít třeba hypotéku na pozemek, která bude opravdu vysoká, anebo naopak velice malá, což vždy závisí na aktuální tržní hodnotě vámi zvoleného pozemku.