Dokážete si ještě představit svůj život bez počítače? Myslím, že je toho opravdu moc. Myslím, že život bez počítače já osobně už bych vážně nezvládla. Jsem velmi zvyklá být na počítači opravdu každý den, a navíc já tam pracuji. A jsem na počítači vážně každý den a nevím co bych dělala, kdyby nebyl počítač. Nebo kdyby najednou zmizely ze světa. Myslím, že podle mého názoru je počítač opravdu geniální. Je to opravdu geniální vynález. Jsem ráda, že počítač někdo vymyslel. Takže pokud to vezmete tak, tak se jistě nad tím zamyslíte dobře, že bez počítače to by už nebylo ono. Představte si, kdyby ze dne na den počítače vymizely. Co byste dělali? Myslím, že by asi každý byl z toho v šoku. Je hodně toho, že mnoho lidí je na počítači závislých.

Bez internetu jsem ztracená.

A to nemluvím o dětech. Znám plno dospělých lidí. Mnoho dospělých lidí, co jsou závislí na počítači. A ne přímo jako na tom stroji, ale na počítačových hrách. Počítačové hry rozvrátily už opravdu mnoho partnerství anebo manželství. Já znám takové případy. A ne jenom jeden. Bohužel se to stalo i mě. Rozešla jsem se se svým přítelem, se kterým jsem byla tři roky.

Pracuji home office.

Jenže on bohužel stále dokola hrál jenom počítačové hry. A mě to úplně drásalo nervy. Nebavilo mě to. On pořád chtěl, abych se na něj a na počítač dívala. Jenže podle mého názoru, tohle není jenom o počítači a o zábavě. Já mám počítač spíše k práci. Ano, občas tam mám i nějakou zábavu, ale primárně ho mám k práci. Nicméně ale záleží opravdu na každém, jak se k tomu každý postaví. My máme počítače dva. Jeden malý, který je spíše takový záložní. A potom ten jeden hlavní s velkou obrazovkou. Ten mám nejraději a opravdu skvěle se na něm dívá na filmy. Taky na něm často pracuji jako home office. Práce doma mě velmi baví, protože dělám svůj koníček a taky mám více času na svého syna.