Těhotenství je náročným obdobím a každá nastávající maminka musí řešit mnoho věcí, ale třeba i to, jak se co nejpohodlněji oblékat. Co na sebe? 

Jste těhotná? Mějte těhotenskou módu v malíku a oblékejte se pohodlně! 

Myslíte si, že když jste těhotná, nemůžete při tom vypadat i dobře? Protože právě slušivé oblečení mnohdy příliš pohodlné nebývá. Opak je pravdou. Každá nastávající maminka je krásná, a pokud se naučíte i vhodně oblékat, můžete si své těhotenství užít o něco více. Co nosit, aby vám bylo dobře, a zároveň jste mohla vyjít mezi lidi a třeba i do společnosti? Držte se pár základních pravidel a hlavně noste jen to, co vám opravdu bude pohodlné. 

móda pro těhotné

Správné kalhoty jsou základ 

Je jasné, že se v těhotenství tělo mění, je normální i nárůst váhy a tak je potřeba přizpůsobit tomu šatník. Nejvíce je třeba zaměřit se na oblast bříška. Tabu by měly být nepohodlné a upnuté kalhoty a tím určitě začněte. Vyrábí se speciální těhotenské kalhoty, které mají elastický pás, který se zcela přizpůsobí velikosti bříška, stejně tak jsou skvělou volbou i těhotenské legíny. No a k těm už potom můžete obléknout cokoliv, vážně cokoliv. Kalhoty jsou základem, v těch se musíte cítit dobře a i pro zdravý vývoj dítěte, je dobré, když se naučíte nosit pohodlné kalhoty, které na bříško příliš netlačí. To ale neznamená, že musíte svůj požehnaný stav celý pobýt jen v teplácích. 

těhotenské bříško

Co k tomu? 

Pokud už máte své těhotenské kalhoty, vyberte k nim pohodlný a volný vršek. Je libo šaty, volné tričko nebo halenku? Cokoliv může být, pak už jen stačí doladit detaily. Pokud se chystáte do společnosti, můžete obléknout slušivou halenku a k tomu doplnit celý outfit pohodlnými botami. Ty na podpatku moc v těhotenství ale vhodné nejsou, zvláště pokud vám otékají kotníky, ale sandálky na nízké platformě zcela jistě unosíte. Pak už můžete jít kamkoliv. 

Pokud už vám bříško řádně povyrostlo, zkuste si vybírat obuv bez tkaniček. Vhodné jsou boty, do kterých jen zlehka vklouznete a nemusíte si je zavazovat. Pak přežijete celé těhotenství s grácií a úsměvem na tváři.