Když si pořídíte mobilní telefon, možná, že si, stejně jako my, s ním budete hrát každou volnou chvíli, budete si jej brát s sebou na toaletu, budete s ním v kontaktu při nabírání polévky lžící a zřejmě s ním budete i usínat. Nemáme v úmyslu tu zmiňovat závislost na mobilních telefonech, při troše soudnosti, sebeúcty a sebekontroly se tohoto neduhu snadno zbavíte, ale tentokrát bychom http://www.kobercekk.cz/ rádi naznačili, jak velký význam mají ochranná Huawei pouzdra a obaly.

žena s mobilem

Tlumič nárazů – odolné mobily proti nárazu jsou velmi drahé, a pokud zrovna takový model nevlastníte a máte výrobek pro běžné využívání v domácnosti či v kanceláři, nikoli na stavbě, kde vám občas upadne telefon na zaprášený beton, pak byste měli jako jedno z prvních příslušenství pořídit ochranný obal. Ten se sice nikdy nevyrovná drahým mrazuvzdorným výrobkům, ale dokáže většinou zmírnit náraz, aby nedošlo k poškození dotykového displeje.

ženy na lavičce s telefonem

Ochrana před poškrábáním – poškrábaný mobil vypadá úděsně a svědčí o vašem vztahu k vašemu majetku, k vašim věcem. Říká se, že kdo si na telefon opravdu vydělá poctivou a namáhavou prací, dovede si jej vážit a dává na něj pozor, naopak ti, co jej obdrží darem nebo snadno přijdou k penězům, jej berou jako spotřební zboží, které za půl roku vyhodí a pořídí nové. Ať už patříte do kterékoli skupiny, fyzický stav vašeho mobilu je vaší osobní vizitkou.

Ochrana před prachem, vodou a vlhkostí – z tohoto hlediska jsou na tom dobře obaly flipové neboli knížkové, vyrobené z polyuretanu. Tento materiál v podobě eko-kůže je velmi prodyšný, což znamená, že se uvnitř na displeji nesráží vodní pára a neproniká dovnitř do mobilu v podobě tekutiny. Eko-kůže odvádí vlhkost od přístroje, podobně jako je tomu u prodyšných stélek obuvi z eko-kůže, které nahrazují stélky kožené či vyrobené z neprodyšného plastu, například z PVC.