Posíláte často zásilky nebo jen tak příležitostně? Každé zboží, které odesíláme, musí být vždy řádně zabaleno. Víte, který materiál je na to nejlepší?

Výhody kartonových obálek a jejich využití

Karton jako materiál se skvěle hodí k rozesílání nejrůznějších druhů zásilek respektive věcí či zboží. Jste zvyklí neustále něco odesílat nebo vlastního eshop? Pak jistě víte, že každá zásilka se musí pečlivě zabalit, aby dorazila ke svému novému majiteli v pořádku a bez poškození. I když posíláme jen maličkou věc, je potřeba ji zabalit tak, aby se jí během dlouhé cesty nic nestalo. Papírový karton patří k nejlepším obalovým materiálům, které můžete při posílání zásilek využít.

pexels-photo-3826682

Jaké jsou výhody kartonových obálek?

Kartonové obálky 2pack jsou velmi pevné, protože karton je pevný a odolný materiál. Zásilku tak chrání mnohem lépe než papírová nebo plastová obálka. Tyto materiály jsou totiž na rozdíl od kartonu velmi tenké a k jejich poškození tak dojde mnohem rychleji a snáze. Výhodou je také to, že i když je karton velmi odolný a spolehlivý materiál, je lehký. Nijak zásadně tak neovlivní celkovou hmotnost zásilky.

pexels-photo-936575

Na karton se také velmi dobře píše, zásilku tak můžete rovnou popsat a vždy bude všechno dobře čitelné a použít můžete klidně obyčejnou tužku, propisku ale i fixy. I když se to na první pohled nemusí zdát být pravda, karton je velmi odolný i proti vlhkosti. Obsah zásilky tak bude maximálně chráněný, určitě více než kdyby byl v papírové obálce. Jistě vás také potěší, že karton je rozložitelný, budete se tedy chovat i zodpovědně a ekologicky. To naše životní prostředí jistě velmi ocení.

Na co se nejvíce hodí

Přemýšlíte nad tím, co do kartonových obálek vlastně balit? Odpověď je jednoduchá, v podstatě cokoliv, co má plochý tvar. Hodí se na balení knih, časopisů, papírů, nejrůznějších dokumentů a jiných podobných tiskovin. Uložit do nich můžete cokoliv, co má trošku plochý tvar nebo to, co je měkké. Klidně tak v nich můžete přeposílat i kousky oblečení, které hezky složíte.

Posílejte své zásilky chytře a ušetřete si práci s obálkami, které jistě oceníte.