Málokdy si firma tak trefně zvolí svůj název jako v tomto případě. Platí ono známé nomen omen, tedy příznačné pojmenování. Ta firma se jmenuje Odnesto.cz společnost s ručením omezeným. Její působiště je především v hlavním městě v Praze, což ale neznamená, že by pro své klienty neposkytovali služby i jinde.

Potřebný obalový materiál

Kromě stěhování občanů, tedy bytů a domů se můžete na tuto firmu obrátit i v případě, že potřebujete stěhování firmy v Praze. A je jedno, zda jde jen o kanceláře, nebo o skladové či výrobní prostory. Se vším si její zaměstnanci poradí. Po zaslání poptávky na stěhování se na místo děje zdarma dostaví pracovník Odnesto.cz spol. s r.o. a posoudí, co vše bude ke stěhování zapotřebí. Na základě svého zjištění pak nechá vypracovat cenovou nabídku. Tu když odsouhlasíte, rozjedete vlak, ze kterého se jen stěží vystupuje. Pracovník navštíví i místo kam se bude stěhovat vaše firma. To je důležité, aby zjistil, zda bude zapotřebí například vyřídit určitá povolení. Třeba pro parkování či vjezdu stěhovacích vozů.

Stěhovanému zákazníkovi je následně nabídnutý obalový materiál. Jde především o bedny a krabice, smršťovací folie a bublinkové folie. Pro stěhování větších předmětů se mohou využít i klasické palety, nebo se vyrobí palety přesně na míru stěhovaných předmětů. V případě stěhování kanceláří jsou důležité dvě věci. Za prvé je dobré zachovat určitý řád stěhovaných věcí. Šanony, které se vytáhnou z police skříně, se dají společně do bedny či krabice a ta se označí kódem. Po nastěhování do nového místa se tak rychle správné šanony najdou a uloží se na obvyklé místo, aniž by docházelo ke zbytečným zmatkům.

Přehled v šanonech

Velkou pozornost je důležité věnovat výpočetní a IT technice. Musí být nejen dobře demontována, ale vzhledem ke své vysoké cenové hodnotě ji při stěhování přidělený pracovník nespustí z očí. Velké celky jako jsou například stoly v zasedacích místnostech, vybavení kuchyňky a podobně se odborně rozmontují na jednotlivé komponenty a na novém místě zase smontují dohromady. To vše, bez zásahu zákazníka.