Ve svatební den je v největší pozornosti všech svatebčanů – převážně nevěsta a její šaty. I když se považují za ty nejzákladnější, všichni dobře vědí, že nejsou jediné, které se rozhodně na svatbu obléknout. Pokud i vás čeká tento významný den a bílé svatební šaty už máte, bylo by dobré rozmyslet si i to, jaké si obléknete po půlnoci tak, jak se to na svatbě i sluší.

šaty na ramínkách

Můžete jít ve šlépějích bílé

Není nic špatného na tom, zvolit si za další šaty (tedy ty vedlejší) a vhodné na zábavu i takové, které budou rovněž bílé barvy.
•       Ve většině případů se dává přednost kratšímu střihu, a to hlavně i z toho důvodu, aby se vám dobře tančilo až do rána.
Dobrým tipem je však to, dát přednost volnějšímu střihu.Poskytnou vám větší pohodlí a prostor k tomu, hýbat se v nich neomezeně a s pocitem lehkosti. A jelikož budete ve svatebních šatech, které jsou zpravidla šité na míru nebo v podání korzetu celý den, tento luxus oceníte!
růžové boty

Změna v podobě barev

Nic vyzývavého od vás nikdo čekat nebude a neměly byste se zaměřit právě na to, že po půlnoci si chcete užít zábavu a program v podobě odvážných šatů syté barvy. Na svatbu se rozhodně nesluší být přehnaně odvážné, co se však povoluje jsou světlé barvy. Pořád byste měly být nepřehlédnutelnou osobou v místnosti, takže si dopřejte barevnou variaci, která bude decentní a spíše světlá.
•       Růžové, žluté nebo světle fialové šaty jsou nejčastější volbou, po které nevěsty sahají a nutno podotknout, že ve většině případů i úspěšně.

Nezapomínejte ani na boty

Boty a šaty k sobě neodmyslitelně patří. Po dlouhém a celkem i náročném dni, oceníte pohodlí v podobě nízkých bot. Zpravidla jsou nimi slušivé balerínky. Ženy, které jsou na podpatcích jako doma, ocení i změnu v jiných vysokých lodičkách. Platí však to, že by měli být nejen komfortní, ale i od pohledu úchvatné a neobyčejné. A pokud jich sladíte do jiné barvy než vašich šatů, nic tím nezkazíte, ale naopak – opět na sebe přivede veškerou pozornost a nikdo vás nepřehlédne.