Koupě bytu je dnes záležitostí pro milionáře a v dalších letech tomu nebude asi jinak. Kdo tak chce dnes investovat do bydlení, měl by zvážit i jiné možnosti.

Investice do bydlení

Každý, kdo si v nedávné době chtěl kupovat vlastní bydlení, se asi poměrně rychle dozvěděl, že ceny jsou ukrutně vysoko. A to nejen ve velkých městech, ale i v aglomeracích čítajících pouze několik tisíc obyvatel. Jen ve vyloučených lokalitách a na samotách se dá sehnat něco levného, ale tam zase většina lidí z pochopitelných důvodů bydlet nechce. Ani hypotéka už není to, co bývala. V současné době jsou banky při jejich poskytování docela nekompromisní a požadují po zájemcích mnohem přísnější pravidla, než byla dříve. Navíc vzhledem k dnešním cenám už valná lidí s průměrným příjmem bude muset hypotéku splácet prakticky většinu svého produktivního života. A to není příliš skvělá perspektiva.

Mobilní domek v lese

I když to nevypadá na trhu s nemovitostmi příliš dobře, jsou zde i další možnosti, jak si pořídit vlastní střechu nad hlavou, a přitom nebýt otrokem bankovního domu. Tou asi nejlepší variantou je koupě mobilního domu https://www.lavarohouse.cz/. Na první pohled se nejedná o žádnou slávu, ale moderní verze toho nabízejí skutečně hodně. A to za velice příznivou cenu.

Je jasné, že valná část našinců má stále zafixované karavany ještě z do Cirkusu Humberto, tak berou i dnešní mobilní domy. Ve skutečnosti nemůže být skutečnost dále od pravdy než v tomto případě. Samozřejmě je jasné, že neposkytují tolik prostoru k životu jako byty o třech pokojích, ale stále poskytují místa více než dost. Navíc disponují skvělými izolačními vrstvami, které v zimě chrání před umrznutí, v létě pak před ukrutnými vedry. Navíc se jedná současně i o zvukovou izolaci. A jako bonus jsou všechny mobilheimy nové generace špičkově vybaveny. Za peníze, co stojí, se určitě vyplatí.

Mobilní domek

Minulé modely se dají ale také docela dobře využít, třeba jako chatky. Majitelé pozemků někde poblíž přírody si tak mohou zařídit rekreační zónu jen sami pro sebe. A to za super cenu, jelikož minulé verze jsou ještě levnější než ty nové.