Peněžní tíseň se jednou za čas nevyhne většině z nás. Pokud se v ní nacházíte právě teď, není důvod propadat panice. Existuje řada řešení, které vám usnadní život a pomůže v těžkých časech. Ne každý je ovšem v situaci, kdy dosáhne na půjčku v bance. Stačí nevydělávat tolik nebo mít nějaký záznam v registru a můžete se s bankovním úvěrem rozloučit. Není třeba si zoufat, protože právě pro vás existuje skvělé řešení! Americká hypotéka!

money-924828_1280

Co to je a jak ji získat?

Americká hypotéka pochází z USA. Jde o nebankovní úvěr, který lze získat velice jednoduše a jediné co k tomu potřebujete je zástava vhodné nemovitosti a schopnost pravidelně splácet. A to klidně i po dobu 30 let. Není třeba udávat na co peníze potřebujete nebo kolik měsíčně vyděláváte. Navíc můžete mít záznam v registru dlužníků a stejně na americkou hypotéku dosáhnout.

Jak o ni tedy zažádat?

Stačí vyplnit online žádost na stránce kterou naleznete pod odkazem v úvodu článku. Za nedlouho se vám ozve příslušná osoba a projedná s vámi podmínky. Po odeslání fotografií nemovitosti a podepsání smlouvy můžete okamžitě čerpat peníze.

bills-4516004_1280

Vyhnete se tak zbytečnému papírování, zdlouhavému vyřizování a nekonečným frontám v bance. Vše je naprosto bezpečné a vy přesně víte kolik zaplatit. Jde to bez skrytých poplatků a velmi vysokých úroků.

Půjčku navíc můžete splácet po dobu 30 let. Pokud si budete přát vše splatit předčasně nezaplatíte ani korunu navíc.

Ať už jste podnikatel nebo firma, americkou hypotéku můžete získat snadněji a rychleji než kdekoli jinde. Spotřebitelský úvěr je samozřejmostí.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte a napište na email, který naleznete na daných stránkách. Ochotní zaměstnanci a zkušení makléři se vám co nejdříve ozvou a projednají s vámi přesně to, co potřebujete vědět. Vypůjčit si nebylo nikdy snazší a dostupnější!