Zámek Lednice je opravdu výjimečným místem. Určitě není potřeba dodávat, že je zapsán jako mezinárodní kulturní památka na seznamu UNESCO. Tomuto místu se také přezdívá „zahrada Evropy“. Nebyl by zámek jako zámek, kdyby se v něm nenatáčela nějaká pohádka. Zámky si lidé velice často spojují právě s pohádkami a rozhodně Vás nezklameme, protože i zde se některé natáčely. Možná znáte Dračí prsten nebo Princeznu Fantaghiro. Nádherná je také zahrada, v níž se nachází nejstarší minaret Evropy. Více zajímavostí se jistě dozvíte při příchodu a po prohlídce. Vybrat si můžete hned z několika prohlídek.

Lednice zámek

A kde bydlet, abychom to neměli daleko a mohli si vychutnat tuto nádhernou přírodu a velký kus historie každý den?

Chcete se ubytovat kousek od tohoto skvostu?

Hledáte pod pojmy, ubytování lednice a okolí?

V tom případě Vás jistě potěšíme, když řekneme, že nejbližší ubytování si můžete zajistit v hotelu. Ten leží pouhých 100 metrů od samotného zámku, takže krásný výhled je zaručen. Navíc poskytuje ubytování celoroční, pro páry i jednotlivce pro manžele nebo pro rodiny s dětmi. Firmy si zde dokonce mohou zajistit konference, mají na to prostory, vybavené místnosti a velké kapacity.

žena v hotelu

Zažijte zážitek tak blízko tohoto nádherného a přepychového zámku. Hotel poskytuje nepřeberné množství rekreačního využití. Poskytuje snídaně, obědy i večeře. Vychutnat si můžete prvotřídní českou tradiční kuchyni i světoznámé pochoutky. Čeká na Vás toho ale daleko více než jenom dobré jídlo, i když to je vždy základem. V létě je k dispozici velký venkovní bazén. V nepříznivém počasí se můžete jít zahřát do některé sauny nebo si dopřát odpočinek ve vířivce.

Romantický pobyt, rekreační dovolená, prodloužený víkend s dětmi, to všechno můžete zažít právě v tomto hotelu. Odpočinek, relaxace, zábava, ale i návštěva jednoho z nejznámějších zámků v České republice.