Myslím si, že je opravdu hodně mužů, co třeba někdy už měl nějaké problémy s erekcí. Abych pravdu řekla, tak takové muže moc neznám, akorát znám takhle svého otce, který opravdu trpí také na poruchu erekce. A vy se možná divíte, jak já tohle můžu vědět, když jsem jeho dcera. To sice ano, tohle máte pravdu, ale u nás se se zdravotními problémy vůbec nestydíme a normálně se mezi sebou bavíme, jako kdyby to byl celý náš rodinný celkový problém. A když to tak vezmu, tak je to vlastně opravdu pěkné. Protože u nás v rodině není nikdo, kdo by byl na své rodinné či zdravotní problémy sám.

Léky pomáhají všem.

Takže když potom otec se svěřil mé mamince, že má své problémy, tak se to začalo řešit nejdříve mezi sebou. Přeci je to jenom hodně citlivé téma. Takže oni to řešili samozřejmě jenom spolu. Je to přece samozřejmé taková intimní věc, takže ne každý muž se chce ihned svěřovat s něčím své rodině, když má sexuální problémy. Jenomže my už jsme starší, takže jsme samozřejmě také všechno pochopili, že ne všechno může být úplně ideální. Překvapilo mě, že právě i můj otec, jak se svěřil své manželce, že už mám problémy s erekcí, že to naše máma opravdu skvělé pochopila.

Máte poruchu erekce?

Vzala úplně s nadhledem, což mě potěšilo, protože také jsem slyšela, že mnoho žen se se svými partnery hned rozejde, když zjistí, že už nemůžou mít perfektní sex. A potom, když jsem se to dozvěděla já, protože pracuji jako zdravotní sestra, tak jsem otci také doporučila jiné webové stránky kamagra-pro.online, kde by se taky mohli dočíst různé informace o tom, proč a jak vůbec trpí pánové erekcí, která je nedostatečná. Otci je skoro sedmdesát let, takže u něj to už není tak veliká záhada, ale on si také může dopomoci tím, že začal užívat různé zdravotní preparáty a další léky, tak jako například viagru anebo kamagra z eshopu a jiné léky.