Pokud se nad tímto zamyslíme, tak ano. Lidé byli stvořeni, aby se milovali a odevzdávali se bez větších výhrad jeden druhému. Aby si užívali dotyků a milostných hrátek, které sbližují. Přitažlivost, touha po spojení, laskání, to všechno bylo součástí vyjádření lásky. Bohužel jakoby ten smysl všeho krásného, co sex poskytuje, vyprchával. Na druhou stranu se není čemu divit. Je totiž mnoho věcí, které nás od něho odvádí a sexu chtivé partnery zase přivádí k šílenství. Jenomže se musíme podívat kolem sebe, neustálý stres, shon, povinnosti a další náležitosti nám dávají zabrat. Jestli se dříve žena zdráhala po náročném dni podvolit svému manželovi, tak nyní se již takzvané bolesti hlavy objevují i u zástupců druhého pohlaví. Mnohdy se ale za tímto projevem skrývá něco jiného, než jen nechuť na sexuální hrátky.

pilulky

Je třeba vrátit zpět milostné laskání

Sex jako takový je velmi prospěšný pro zdravý život. Člověk se při něm dostatečně uvolní a v podstatě i tělu je tento pohyb prospěšný. Jenomže když k němu nenajdeme cestu, pak se tato rozkoš stane jen pouhou povinností zplodit děti. Začít se dá skutečně zlehka a vyzkoušet i sexting, což jsou erotické zprávičky, které by mohly pomoci naladit na večerní dovádění. Mnohdy pomůže zapojit i sexuální pomůcky nebo vyzkoušet například . To by mohlo především pomoci těm, kteří skutečně touží, chtějí, ale z nějaké příčiny to zkrátka nejde. Mnohdy za tímto handicapem stojí nemoc nebo jen problémy s vysokým tlakem a podobně.

modelka

Hranice se vyrovnávají

Dříve bylo celkem běžné, že žena byla ta, která díky rodinným povinnostem byla přebornicí ve svých výmluvách, proč to dnes zkrátka nejde a sex jde stranou. Při skutečně vnímatelném riziku, že dnes manželovi neunikne, tak bylo třeba vymyslet ještě strategii, co je třeba udělat, než se půjde do postele. To většinou muže nebavilo tak dlouho čekat, takže spánek to jistil a bylo po sexu. Muž se chová jinak. Pokud má problémy, tak o nich mlčí, což není také dobré. Na všechno existuje řešení, jen když ti dva chtějí najít společnou cestu a láska ta zkrátka tělesnou blízkost potřebuje.