Euro palety jsou palety vyráběny dle požadovaných standardů. Mají své přesně určené rozměry. Standardní palety se od euro palet liší rozdílnou výškou a třeba i nosností. Pokud potřebujete přepravit zboží netypických rozměrů, využijete nejvíce atypické palety, které si můžete doslova nechat zkonstruovat kompletně dle svých individuálních potřeb. Mají různou nosnost, výšku i rozměry… Gitterboxy jsou vyráběny z ocelových plátů a nabízejí hned několik úžasných výhod. Dají se na sebe skvěle kupit (a to i bez použití paletových ohrádek potřebných pro kupení palet dřevěných), zboží účinně chrání před poškozením i před rizikem odcizení. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv verzi přepravové palety nebo gitterboxu, zkuste palety

Kromě palet se Vám totiž dostane i skvělého servisu! Palety si zde můžete nechat ošetřit na Vámi požadovanou teplotu. Jako bonus Vám budou přepravní palety dovezeny až k Vám domů, a to v rámci celé České republiky. Firma Vám dále nabízí možnost opravení Vašich starých palet. Případně Vaše poškozené palety vykoupí a prodá Vám za ně svoje nové palety. Pokud pak chcete čistě jen prodat svoje přepravové palety nebo gitterboxy, i to je možné. Konkrétně na provozovnách v Hulíně a Prostějově. Dopravu palet Vám ale navíc firma zajistí i v případě pouhého výkupu palet. Složitější je to jen s atypickými rozměry palet, kde je skutečně potřeba individuální dohody.
muž seká strom
A pokud byste měli zájem nechat si zpracovat kulatinu, i to je nyní možné. Dřevo je pro Vás zpracováváno na rámové pile v rámci doplňkových služeb. Pokud hledáte firmu, která jedná slušně a férově a pracuje poctivě a spolehlivě, máte vybráno. Jistě oceníte především individuální přístup, který společnost každému jednomu zákazníkovi nabízí tak, aby co nejlépe vyhověla jeho potřebám.