Já si myslím, že každého ÄlovÄ›ka zajímá móda a nebo alespoň módní doplňky. A kdybych se mÄ›la zaměřit tÅ™eba na urÄité jedno pohlaví, tak by to urÄitÄ› byly ženy. My ženy se zajímáme o módu možná více než pánové, ale nÄ›kdy tomu bývá i naopak. A znám jednu rodinu, kdy muž o sebe dbá více než tÅ™eba žena, jeho manželka. Sice je také krásná a Äistotná, ale vůbec jí tÅ™eba nezajímají módní trendy a nebo kosmetika a celkovÄ› móda, zatímco jejího manžela tohle bere opravdu hodnÄ›, kupuje si dokonce i dva pánské Äasopisy, kde se probírá móda a také pánská kosmetika a tak podobnÄ›. Například i její manžel má doma víc doplňků než tÅ™eba ona.

Podpatky jsou má vášeň.

On má nÄ›kolik hodinek a také pánských Å™etízků a velkých kovových prstenů. Zatímco jeho partnerka, ta snad ani nic nemá, možná má jedny hodinky a nebo já nevím ,nÄ›jaké náuÅ¡nice Äi nÄ›co podobného, nÄ›co podobného jsem tam vidÄ›la. Já je znám docela dobÅ™e a také obÄas k nim chodím na kávu a nebo si jen popovídat. Ale Å™eknu vám, že tÅ™eba například mnÄ› docela vadí, že moje kamarádka a tedy i sousedka nemá ráda módu. To mÄ› opravdu vadí, protože já vlastnÄ› nemám v okolí nikoho, s kým bych si popovídala o módÄ›.

Móda je můj koníÄek.

Vždycky je to její manžel, můj kamarád, ale nám tohle nevadí a my jsme si už na to zvykli. Ale i tak bych si nÄ›kdy opravdu moc ráda popovídala s nÄ›jakou ženou, která se zajímá o módu a která to s módou myslí opravdu hodnÄ› vážnÄ›. Kdybyste tÅ™eba vidÄ›li, jak to vypadá u mÄ›, tak byste se možná chytali za hlavu a protoÄili by se vám panenky. Já mám tÅ™eba například asi pÄ›tadvacet párů bot. Miluji boty a také miluji podpatky. Mám doma nÄ›kolik bot na podpatku, ale bohužel je nosím málo, protože jsem velice sportovnÄ› založená a spíše sportuji a nebo chodím na různé túry a na různé výlety, takže podpatky nosím výjimeÄnÄ› a alespoň se na nÄ› mohu dívat v botníku. I tohle mÄ› baví.