I když se už blíží zima, tak už s přítelem a s dětmi přemýšlíme, jaký bazén si na zahradu pořídíme. Celé roky jsme měli takový malý nafukovací bazén, který nám ale ke konci sezóny vždycky propíchla kočka drápama. I když žádnou kočku doma nemáme, tak v okolí sousedi mají snad sedm koček. My bydlíme totiž na vesnici. My jsme chtěli bydlet stále ve městě kvůli práci a kvůli škole pro děti, jenomže jsme zjistili, že bude lepší prostředí a taky vzduch bydlet na vesnici. My máme totiž malé děti a myslím si, že bydlení na vesnici je pro děti opravdu nejlepší.

Bazény mám moc ráda.

Chováme tam slepice a králíky a syn si moc přeje malého psa, tak jsme pořídili malého knírače, ze kterého je velmi nadšený. A protože dětem už je sedm let, tak si přály už nějaký kvalitní bazén. My jsme s přítelem přemýšleli, jaký bazén tedy dětem pořídíme. Přítel chtěl takový bazén, který je nad zemí. Jenomže já jsem toužila po bazénu, který je malý bazén do země. Podle mého názoru jsou malé bazény do země výhodné v tom, že do nich můžete ihned skákat ze země.

Přítel rád plave.

Zatímco do těch bazénu nad zemí musíte vylézt po schůdkách. A někdy se stane, že ty schůdky prasknou nebo je prostě děti někam odnesou, kde se potom zničí. Takže nakonec po třech dnech jsme se dohodli, že s přítelem vezmeme bazén zapuštěný do země. Že to bude lepší. Necháme prostě vyhloubit díru a do toho pořídíme kvalitní bazén. A podle mého názoru stačí opravdu malý bazén, protože my tam s přítelem asi chodit nebudeme, protože do malého bazénku se nám nebude chtít. Je to hlavně pro děti. My s přítelem velmi rádi chodíme do věřeného bazénu, kde je to opravdu dost velké a je tam dost místa, abychom si taky s přítelem zaplavali. vždy, když jsou děti v létě na tábore nebo u babiček, tak si s přítelem užíváme u bazénu. Oba jsme vášniví plavci a rádi jezdíme po republice. kde jsou prima bazény.