Také toužíte po tom, abyste měli opravdu krásné a zářivé zuby? Pokud ano, tak bych pro vás měla jeden skvělý tip. Sice musím zase na druhou stranu přiznat, že se nejedná o úplně levný tip, ale věřte mi, že budete jistě moc spokojení. A mám na myslí právě profesionální bělení zubů. Slovo profesionální musím zvýraznit, protože tady je profesionalita opravdu hodně důležitá. Mnoho lidí si myslí, že si mohou vybělit zuby také doma. To ano, ale věřte mi, že stomatolog nebo dentální hygienista je prostě profesionál, to mi musíte dát za opravdu. Znám bohužel také takové velmi smutné příběhy, kdy si někdo chtěl vybělit zuby doma.

Dbám na ústní hygienu.

Byla jsem vážně v šoku! Jsou samozřejmě kvalitní produkty nebo bělicí sady na domácí bělení zubů. Ale nyní mám na mysli, že si to někdo chtěl také bělit peroxidem. A to je velmi nebezpečné, opravdu to nikdy nedělejte. To si potom velmi škaredě poničíte zuby a už ta škoda na zubech nepůjde bohužel opravit. A můžete mít potom velké problémy. A to by jistě nikdo nechtěl. Já sama zastávám takový názor, že když na něco nejsem specialista, tak se do ničeho raději nepouštím. Je to vážně takový zákrok, který by měl dělat pouze profesionál. A to je kdo? Samozřejmě, že stomatolog nebo dentální hygienista.

I děti pečují o zuby.

A kde hledat dentálního hygienistu? Nejlepší je hledat podle kladných recenzí. A dentální hygienu v Praze jsem si našla na internetu a webové stránce clinicplus.cz, když jsem hledala kvalitního zubaře. Sice nemám žádné velké problémy se zuby, ale víte, jak se to říká. Prevence je nejlepší lékař. Proto jsem si řekla, že než abych potom dentálního hygienistu hledala dlouho na poslední chvíli, tak si raději někoho seženu nějakou dobu dopředu. Víte, že když nemáte zubaře, tak je potom velmi složité se k nějakému dostat? Tohle znám, protože s tímto měla velké problémy i moje teta se strýcem. Oba dva byli z toho velmi nešťastní, že museli potom za zubařem a dentálním hygienistou jezdit asi šedesát kilometrů daleko. Je to vážně hrozné, ale zubař a hygiena je velmi důležitá.