FONTES H, spol. s r. o.
Příkop 2a, 602 00 Brno

Telefon / Fax:
+420 545 213 273 / 274
Mobil: +420 739 634 189
E-mail: fontesh@fontesh.cz


Pro oblast zprostředkování
práce volejte přímo:

Mobil: +420 739 096 592
+420 603 260 597
E-mail: personal@fontesh.cz

Web: www.fontesh.cz

FONTES H se představuje

Název naší společnosti FONTES H je malá slovní hříčka, odvozená z latiny. Slovo FONTES znamená prameny nebo zdroje. Písmeno H je prvním písmenem latinského slova humanae, což znamená lidské. Dohromady tedy lidské zdroje.

Naše služby zahrnují čtyři základní okruhy činnosti, v praxi těsně související. Jsou to:

  • vzdělávání a osobní rozvoj lidí
  • personální poradenství (zprostředkování zaměstnání),
  • široký okruh poradenských aktivit v oblasti rozvoje firem
  • anketní centrum

Tato hluboká provázanost aktivit nám umožňuje poskytovat v projektech komplexní přístup, jednotnou filozofii, vysokou efektivitu a přidanou hodnotu.

Respektujeme individualitu firem, pro které pracujeme. Všechny naše aktivity jsou proto vždy a zásadně „šité na míru“. Nemáme žádné „standardní“ aktivity jako jsou otevřené vzdělávací kurzy pro "široký okruh klientů".

Náš tým tvoří kvalifikovaní odborníci z oblasti vedení a řízení lidí, personalistiky, obchodu, marketingu či ekonomiky. V práci využívají své bohaté zkušenosti z praxe.

Pracujeme pro široký okruh firem či institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá.

Jsme stabilní a současně dynamickou personálně-poradenskou a vzdělávací firmou. Stabilitu potvrzuje naše působení na trhu již od roku 1996, dynamiku spatřujeme v neustálém hledání nových aktivit a postupů.

Ve světě podnikání není nic stálého. Podmínkou úspěchu je schopnost reagovat a učit se rychleji, než konkurence. Prostě pracujeme v duchu našeho hesla "pomáháme lidem růst".

  © 2009 - 2014 FONTES H - personálně-poradenská a vzdělávací firma